OTOMASYONLAR

Kromaş’ın sunduğu yüksek kapasiteli ve verimli otomasyon sistemleri sayesinde insan müdahalesi olmaksızın tüm proses adımları ardışık şekilde tamamlanır. Parça durumuna göre yapılacak işlemler (yağ alma, çapak alma, parlatma, vb) belirlenerek, işlenecek parça adetine göre kapasite ve hat sistemleri tasarlanır.

KROMAŞ: OTOMASYON SİSTEMLER

Kromaş’ın sunduğu yüksek kapasiteli ve verimli otomasyon sistemleri sayesinde insan müdahalesi olmaksızın tüm proses adımları ardışık şekilde tamamlanır. Parça durumuna göre yapılacak işlemler (yağ alma, çapak alma, parlatma, vb) belirlenerek, işlenecek parça adetine göre kapasite ve hat sistemleri tasarlanır. Bir proses adımı tamamlanan parçalar otomatik olarak diğer proses adımına geçer. Ardışık birçok adımdan oluşabilen süreç, daha sonra kurutma operasyonu için son adıma geçer ve tüm işlemleri tamamlanan parçalar belirlenen boşaltma bölgesinde kasalara yüklenir.

Müşterilerimizin yüzey işlem beklentilerine, işlenecek parça miktarına ve istenilen otomasyon seviyesine göre (örneğin tüm adımların tam otomatik ve operatörden bağımsız ilerlemesi gibi) otomatik hat ve otomasyon sistemleri tasarlanır. Robotlu parça yükleme, ara transfer ve boşaltma sistemleri müşteri beklentilerine uygun, istenildiğinde hat içerisine entegre edilmektedir.

Kromaş bünyesindeki yetkin ArGe ve Mühendislik ekiplerince tasarlanan yüzlerce otomasyon sistemi, dünyanın dört bir yanında başarı ile hizmet etmekte ve değer yaratmaktadır.

LNR 4500

LNR 6500

VRM500+VRM350+TNL4000+Konveyör

Whatsapp