Özel Sistem Bileşenleri

Ürün yelpazemizden özel sistem bileşenleri kullanarak, genel kumalama sürecinizi hızlı bir şekilde optimize edebilir, maliyetlerinizi azaltabilir ve kumlama ekipmanınızın verimliliğini artırabilirsiniz.
 

Manyetik separatörler

Manyetik separatörler, örneğin türbin aşınmasını azaltmak için, kumlama medyasından manyetik olmayan partikülleri çıkarmak için kullanılır. Rösler manyetik separatörleri ile kumlama medyasındaki partikül miktarı% 0.1'e düşürülebilir.

 

Kumlama medyası ikmal ünitesi

Kumlama medyası haznesindeki kum seviyesi sensörleri, kumlama medyası haznesini özel bir depolama haznesinden yeni kum ile doldurmak için bir pnömatik valf çalıştırır. Kayıp kumun yenilenmesi, sabit bir kum karışımını garanti eder.

 

Aşınma plakaları

Kumlama bölmesi için özel, patentli aşınma plakalarımız, işletme maliyetlerinizi düşürmek için başka bir fırsat sunmaktadır. Kolayca takılabilir, değiştirilebilirler ve son derece uzun bir çalışma süresi sunarlar. Bu, kumlama bölmesinde pahalı yenileme çalışmalarının önlenmesine yardımcı olur. Aşınma plakalarını basitçe çevirerek, genel çalışma süreleri pratikte ikiye katlanabilir.

 

Kumlama paterninin otomatik ayarlanması

Farklı iş parçalarının farklı kumlama prosesleri ile kumlanması gerektiğinde, kumlama paterninin ayarlanması önemli bir proses iyileştirmesi sağlayabilir. Kumlama paterni ayarı PLC programı ile aktive edilir ve daha yüksek bir üretkenlik sağlanır.

 

Katlı elek

Kumlama medyasındaki vidalar veya diğer metal parçalar gibi büyük partiküller, bir türbine ciddi şekilde hasar verebilir veya tamamen bozabilir. Katlı elek türbinin giriş ağzının önüne yerleştirilmiştir ve kum türbine akmadan önce, daha büyük parçacıkları yakalar. Bu parçacıklar, sadece eleğin önündeki bir plakayı çıkararak boşaltılabilir.

© 2019 Kromaş Metal ve Makine San. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve bilgilerin izinsiz kopyalanması yasaktır !
© 2019 Kromaş Metal ve Makine San. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve bilgilerin izinsiz kopyalanması yasaktır !