YÜZEY ESKİTME TEKNOLOJİLERİ

Doğadaki antik dokunuş ve estetik mermer ile buluşuyor… Kromaş’ın sunmuş olduğu Vibrasyonlu Yüzey Eskitme Makineleri tüm mermer ve doğal taşların yüzey işlemlerini gerçekleştirmek için uygundur. Yüksek kaliteli poliüretan ve güçlü performans motorları ile doğal taş yüzey işlemlerinde rakipsizdir.

KROMAŞ: YÜZEY ESKİTME TEKNOLOJİLERİ

90cm x 90cm ebatlarına kadar plakaları işleme özelliği.

Antik çağlardan günümüze ulaşmış paha biçilmez doğal ürünler, yaşam standartlarına yönelik model oluşturmakta ve toplumlar tarafından genel kabul görmektedir. Kromas’ın geliştirmiş olduğu proseslerle, 2000 yıllık antik görünüm ve efektler birebir olarak elde edilebilmektedir.

Endüstriyel üretim prensipleri doğrultusunda sistem seçenekleri belirlenmekte, işletmelerin üretim hedefleri izlenerek gerekirse alternatif çözümlerle desteklenmektedir.

Sütun, kaldırım, duvar taşları, mermer evye, heykel gibi özel ürünlere yönelik olarak geliştirdiğimiz prosesler sektörde başarı ile kullanılmaktadır. Ürettiği eskitme sistemleri ile Kromas’ın amacı işletmeleri en az maliyetle maksimum üretim hedefine taşımak ve rekabet koşullarında müşterilerine önemli avantajlar sunmaktadır.

VRM 3200

VMY 2200

VMY 2400

Whatsapp